دوشنبه | اسفند ۷, ۱۳۹۶

تهران قد کف دست

آقای قالیباف به نظرم از کره ی ماه تهران را قد کف دست دیده. وگرنه هواپیما در ارتفاع سی و پنج هزار فوتی چند دقیقه طول می کشد تا از نور شهر تهران بگذرد
ولی با این همه رقیب اصلی روحانی قالیباف به نظر می آید. پوپولیسمی که در گفتار و تیزر او بود خیلی شبیه حرف های هشتاد و چهار احمدی نژاد است. با این تفاوت که چشم آبی است و موهایش را بور کرده و کت مارکدار هم می پوشد. عکس هم انداخته با لباس کپیتانی که انگاری جد اندر جد خلبان بوده!
این جلیلی هم که داعیه دار اینترنت ملی بین همه تنها اوست رفته سایتش را دات کام ثبت کرده امپریالیست مزدور! انگار دات آی آر تیغ داشت.

Tagged with:

۶ Comments

 1. امروز با یکی از دوستانم که هوا فضا خوانده صحبت می کردم. اصلاح می کنم. به گفته ی ایشان؛ از سی و پنج هزار فوت گویا همان یک کف دست درست بوده!
  اما هواپیما اجازه ندارد از فراز شهرهای بزرگ بیش از ده هزار فوت اوج بگیرد. با این حساب قالیباف نمی توانسته در شرایط عادی از ارتفاع سی و پنج هزار پایی تهران را ببیند. دوم این که هواپیماهای ایران بیش از سی و سه هزار نمی روند.

 2. سحر ا

  من از محمد باقر خوشم می یاد رای بیاره ناراحت نمی شم . خیلی شیک

  • ببین تا کجا نفوذ کرده این شیک بودنش. خیلی متواضع هم هست! فضانورده میگه خلبانم

   • سحر ا

    بدون هیچ تعصبی باید بگم اگر من رآی میدم نه به خاطر روحانی نه به خاطر قالیباف و … فقط رای می دم چون ۴ سال پیش وقت فکر کردن نداشتم که کدوم بهتره چون همش تو خیابونا بودیم همه می گفتن این خوبه من هم رآی دادم گفتم دیگه تموم دیگه حتما یه دفعه ای همه چیز عوض می شه .

 3. فرشته

  دقیقا نظر منه اینه که اون کاندیدای مورد نظر از اول هم ایشون بوده و جلیلی یک false flag بیش نیست!
  ظاهرا الان ۸ سالی هست که از شهرداری تونل زدند به دفتر ریاست جمهوری!!!