چهارشنبه | اسفند ۲, ۱۳۹۶

در باره

 

نخست این که پسوند tv. را تنها برای این برگزیدم که دیگر پسوند ها پر شده بودند! و این، میان آن ها که پر نبودند کوتاه تر بود! وگرنه من کجا و تی وی کجا!
چه بدانم. آدم که از فردای خودش چیزی نمی داند. دیدی همین پس فردا همین پسوند، شد دریچه ای که سهیل قاسمی بشود فریدون فرخزاد هزاره ی نو!


سهیل قاسمی هستم. زاده پانزدهم فروردین سال پنجاه و هفت. و راه اندازی این پایگاه شاید از سر خوشی بود. شاید هم بهانه ای برای گرد آوری یادداشت های پراکنده ام که خودم را وراندازی بکنم، و نوشته هایم را. که ببینم آیا می شود چیزی از ته و توی نوشته های گاه و بی گاه خودم پیدا کنم که به کاری بیاید؟
نوشته ها آزاد هستند و در باره ی هر چیزی که روزی من را درگیر خودش کرد چیزی در آن هست.
و خب، گرایش های من در نوشته هایم پنهان نیست از بس که ساده هستم!
زین پس، همین جا خواهم نوشت. و از همین یادداشت ها در این سالیان، دوستان ارزشمندی یافته ام. یک دوست تازه هم یک دوست تازه است. و همین است که باز دوست دارم نوشته هایم را دیگران هم بخوانند.
در گردآوری نوشته های پیشین، تلاش کرده ام دستی در آن ها نبرم. هر چند بازبینی هایی انجام داده ام. هر کاری می کنم، نوشته های جوانی و برخی واژه های آب نکشیده که آن روز ها خوب می دانستم، امروز برایم خوش آیند نیستند. آن ها را دوباره نمی نویسم. شاید چون امروز خودم را آرام تر و خوش بین تر از آن روزها می بینم.
خوش باشید.

اینجا یک رسانه برای نوشته های پراکنده و آزاد است و کاری به کار من ندارد!

[/raw]

۲ Comments

  1. بی نام پاسخ

    سلام، مقاله شما را در مورد شاهین نجفی خوندم، در پاسخ به کدام صحبت یا ترانه ایشان این مقاله را نوشته اید؟
    منتظر پاسخ شما هستم.
    سپاسگزارم

    • حرفی بود که در باره حضور عده ای از هنرمندان و فرهیختگان کشور در جلسه ای با رئیس جمهور (روحانی) زده بود. الان درست خاطرم نیست که چه تاریخی بوده و مناسبتش چه بوده. اما خاطرم هست که شهرام ناظری و محمود دولت آبادی نیز در این جمع حضور داشتند.

پاسخی بگذارید